A Raiffeisen Bank Retail marketing csapatába keresünk egy kreatív, a változásokra gyorsan reagáló on-line marketing kampánymenedzser kollégát

Online Marketing Kampánymenedzser

Mi lesz a feladatod?

Online kampányok menedzselése;
SEO/SEM feladatok ellátása;
Online performance havi akciótervek összeállítása ügynökségekkel;
Havi performance kampányokhoz marketing anyagok elkészítése;
Havi performance kampányok folyamatos optimalizálása;
Online mutációk elkészítése és ellenőrzése;
Online tartalomfejlesztési feladatok;
Social media menedzsment, tartalmak kialakítása;
Riportok rendszeres nyomon követése, fejlesztése;
Napi részvétel a külső direkt online partnerekhez kapcsolódó tevékenységekben;
Kampányértékelések elkészítése és megosztása;
Társosztályokkal történő egyeztetések, termék és jogi jóváhagyások menedzselése;

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • csapatként dolgozunk együtt, számítunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, pozitív légkörben valósíthatod meg önmagad, és nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz
  • szakmaiságban, tudásban a legjobbat adjuk: folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel,
  • tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk
  • és mindemellett versenyképes juttatásokat kínálunk.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel;
  • van már on-line marketing területen 2-3 év tapasztalatod, preferáltan banknál vagy más pénzintézetnél;
  • tudsz és szeretsz end-to-end folyamatokban gondolkodni, működni;
  • kreatív ötleteidet szívesen valósítanád meg, a banki környezet/kultúra figyelembe vételével;
  • kommunikációs készséged mind szóban, mind írásban kiváló;
  • szívesen használod az angol nyelvet szóban és írásban is;
  • konstruktív és logikus a gondolkodásod, a változásokat pedig agilisan tudod kezelni;
  • pro-aktívan keresed a lehetőségeket, és szeretsz másokkal is együtt dolgozni.

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Akadémia u. 6.

Állás azonosító: 2633
Pozíció pontos megnevezése: Online Marketing Kampánymenedzser
Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Akadémia u. 6.
Szakterület: Marketing/HR
Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Nyelvek: Angol (Közép)
Szükséges iskolai végzettség: Felsőfokú