Mobilalkalmazás tesztelő csapatunk legújabb tagját keressük, aki ambíciójával, szakmai tudásával és érdeklődésével tudná segíteni junior és tapasztalt kollégáink munkáját!

Mobilalkalmazás tesztelő

Mi lesz a feladatod?

  • Banki mobil alkalamazás tesztelése és a hozzá kapcsolódó feladatok végrehajtása:
  • Tesztesetek előállítása meglévő dokumentációk alapján, a Bank módszertanának megfelelő formátumban,
  • A teszteléshez szükséges tesztadatok leválogatása, tesztadatok előállítása,
  • Együttműködés a fejlesztési, tesztelési és szervezői csapatokkal,
  • A tesztesetek futtatása, illetve eredményeinek vezetése a tesztelést támogató eszköz segítségével,
  • Tesztelés során felmerülő hibák bejelentése, hibák elemzése logok, SQL riportok és dokumentálása

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Korlátlan mennyiségben tudunk KV-t kínálni számodra. Ha azt nem szereted, akkor korlátozott mennyiségben Teát
  • Jr. fejlesztői feladatok: jártasságot szerezhetsz kisebb (később akár nagyobb lélegzetű) fejlesztési feladatok megoldásában is. Fontosnak tartjuk, hogy a csapatban együttműködő kollégák egyre inkább elsajátítsák egymás kompetenciát. Még konkrétabban: idővel a tesztelők is el jutnak oda, hogy fejlesztenek és fejlesztőink is egyre jobb minőségben fognak tudni tesztelni
  • Senior kollegáinknak és a csapat működésének köszönhetően folyamatos és nagy hangsúlyt helyezünk a szakmai fejlődés biztosítására. Sikereink, tudásunk közösek. Karriered és tapasztalataid nálunk természetesen és folyamatosan fognak fejlődni és bővülni
  • Elkötelezett, lelkes és tapasztalt csapattal dolgozhatsz. Szeretünk dolgozni és nagyon szeretünk ebben a csapatban együtt dolgozni
  • Nyitottan és támogatóan fordulunk egymáshoz. Nagyon fontos számunkra egymás kölcsönös megértése és elfogadása. Törekszünk barátságos légkör kialakítására, ahol mindenki biztonságban és jól érzi magát
  • Eléggé pörgünk, de tudunk lazítani és rendszeresen szoktunk együtt lazítani. Munkaidőn kívül és kínálunk ilyen típusú opcionális lehetőséget. Nyáron sláger termék a grill/bogrács party…
  • Szállítunk. Sok más mellett talán az egyik legfontosabb cél számunkra, hogy működő terméket szállítsunk, nagy rendszerességgel és jó minőségben, amelyet ügyfeleink örömmel használnak majd
  • Nem igazán hiszünk a túlórában és a hétvégi munkában. Fontosan tartjuk a work – life balance megtartását, hogy fenntartható csapatot építsünk, amelyet kiegyensúlyozott és jó kedélyű kollégák alkotnak. Ezzel együtt nagy ritkán próbálunk rugalmasan bánni a munkaidőnkkel, hogy megfelelő minőségben és időben tudjunk szállítani

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • Mobilalkalmazás tesztelésben van már tapasztalatod, WEB2, API tesztelés nem kínai Neked, illetve ha bármelyik alábbi fogalommal foglalkoztál már: loegelemzés,SQL, interface tesztelés
  • Az előző bekezdésekben leírt feladatok és eszközök/tehcnológiák nagyon is érdekelnek és szeretnél szakmailag fejlődni tesztelésben.
  • Ezen fejlődés érdekében a szakmai fejlődésedbe Te magad is hajlandó vagy a részed beletenni
  • Szívesen válnál a második bekezdésben bemutatott csapat tagjává
  • Nyitott vagy a változásra és türelemmel tudsz kezelni komplex helyzeteket
  • Bármit teljesítettél már mérhető szinten (pl. nemzetközi vizsgákkal)
  • IT tesztelésben képzeled el magad a következő időszakban, mert érdekel, mert képezted magad, mert megfogott a téma
  • Inkább szimpatikus, mint megijesztett ez az állás kiírás

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13., majd 2020. év közepétől XIII. kerület Agora Budapest

Állás azonosító: 3098
Pozíció pontos megnevezése: Mobilalkalmazás tesztelő
Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 11-13., majd 2020. év közepétől XIII. kerület Agora Budapest
Szakterület: IT/Projektvezetés/Szervezés
Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Nyelvek: Angol (Haladó)
Szükséges iskolai végzettség: Felsőfokú
Osszd meg vagy mentsd el kedvenceid közé ezt a karrierlehetőséget: