Microsoft infrastruktúra üzemeltető rendszergazda

Mi lesz a feladatod?

  • Microsoft felhőalapú technológiák (O365) implementálása, tervezése és üzemeltetése
  • Migrációs feladatok elvégzése
  • Projekt feladatokban való részvétel
  • Proaktív hibakeresés, hiba esetén annak javítása, hiba okának a feltárása és javaslattétel a megelőzésre
  • Dokumentációk készítése és tudásbázis bővítése
  • Change management, SLA idők betartása, auditok technikai támogatása

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • csapatként dolgozunk együtt, számítunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, pozitív légkörben valósíthatod meg önmagad, és nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz
  • szakmaiságban, tudásban a legjobbat adjuk: folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel,
  • tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk
  • és mindemellett versenyképes juttatásokat kínálunk.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • Legalább 4 év igazolható, releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Microsoft Azure/O365/M365 ismereteid megvannak
  • Microsoft Windows Server és cluster megoldásokat is ismered
  • Microsoft Active Directory, DNS, DHCP, GPO, CA, RDS, IIS nem ismeretlen számodra
  • Scriptelés sem okoz gondot
  • Hálózatokat átfogóan ismered
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Proaktív, dinamikus személyiséggel rendelkezel
  • Strukturált gondolkodásmód, rugalmasság és rendszerszemlélet jellemez

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13. - városközponthoz közelebb költözés előkészítés alatt

Állás azonosító: 2983
Pozíció pontos megnevezése: Microsoft infrastruktúra üzemeltető rendszergazda
Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 11-13. - városközponthoz közelebb költözés előkészítés alatt
Szakterület: IT/Projektvezetés/Szervezés
Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Nyelvek: Angol (Haladó)
Szükséges iskolai végzettség: Felsőfokú
Osszd meg vagy mentsd el kedvenceid közé ezt a karrierlehetőséget: