Feladatod a Banki elektronikus csatornákat kiszolgáló alkalmazások grafikus felületen történő (front-end) tesztelése és a teszteléshez kapcsolódó egyéb feladatok végrehajtása.

Gyakornoki lehetőség: UAT Tesztelő (elektronikus csatornák)

Mi lesz a feladatod?

  • Banki alkalmazások (pl.: Internetbank, Mobil alkalmazás stb.) tesztelése és a hozzá kapcsolódó feladatok végrehajtása
  • Tesztesetek előállítása meglévő dokumentációk alapján, a Bank módszertanának megfelelő formátumban,
  • A teszteléshez szükséges tesztadatok leválogatása, tesztadatok előállítása,
  • Együttműködés az üzleti, üzleti elemzői, fejlesztési csapatokkal
  • A tesztesetek futtatása, illetve eredményeinek dokumentálása a Tesztelést támogató eszköz segítségével,
  • Tesztelés során felmerülő hibák bejelentése, hibák elemzése, javaslattétel azok kijavítására
  • Hibajavítások újratesztelése, hibák lezárása

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Értékes gyakorlati tudást és tapasztalatot szerezhetsz banki alkalmazások tesztelésében,
  • Megismerheted az Agile/Scrum fejlesztés alapjait
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, illetve vezető szakértőinktől tanulhatsz
  • Az itt szerzett tapasztalatokkal könnyebben el tudsz helyezkedni Bankunkban
  • Egy lelkes, hatékony fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • Nyitott, pozitív légkörben valósíthatod meg önmagad, és nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (lehetőleg pénzügyi vagy IT területen)
  • Megbízhatóság,
  • Precizitás,
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Rendszerszintű gondolkodás,
  • Nyitottság az új feladatokra,
  • Csapatjátékos,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Strukturált, problémamegoldó hozzáállás,
  • Előny:
  • Releváns tesztelési tapasztalat
  • Technológiai ismeretek (log elemzés, SQL, interface tesztelés)
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
  • Web2, API tesztelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13., majd 2020. év közepétől XIII. kerület Agora Budapest

Állás azonosító: 3057
Pozíció pontos megnevezése: Gyakornoki lehetőség: UAT Tesztelő (elektronikus csatornák)
Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 11-13., majd 2020. év közepétől XIII. kerület Agora Budapest
Szakterület: IT/Projektvezetés/Szervezés
Munkaviszony időtartama: Határozott (6 hónap)
Napi munkaidő: Részmunkaidőben
Nyelvek: Angol (Közép)
Szükséges iskolai végzettség: Végzettség nélkül
Osszd meg vagy mentsd el kedvenceid közé ezt a karrierlehetőséget: