A Raiffeisen Bank Üzleti Intelligencia főosztálya támogatja a Bank egészét abban, hogy előremutató és fenntartható fejlesztésekkel kiszolgáljuk a felmerülő igényeket, legyen az akár belső ötlet vezérlete, vagy törvényi szabályozás miatti. Célunk, hogy a Bank rendszereit naprakészen tartsuk, az új kezdeményezéseket az informatikai társ főosztályokkal közösen sikerre vigyük. Ebbe a csapatba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

BI csoportvezető

Mi lesz a feladatod?

People management feladatok: 5-10 fős csapat erőforrás-, feladat- és teljesítmény-menedzsmentje, képzése, új tagok toborzása.
Szakmai koordináció: a csapat feladatainak megismerése, támogatása, koordinációja a fejlesztések teljes életciklusában a Project Officeal közösen
Stakeholder feladatok: partneri kapcsolatok kialakítása és fenntartása az üzleti megrendelőkkel, beszállítókkal és a Head Officeal
A Bank irányításához szükséges adatvagyonnal való gazdálkodás, architektúrájának építése
Az 50 fős (belsős-külsős állomány) főosztály 3-4 fős vezetői csapatának tagja leszel.
A csapat eredményét az egyéni sikerek elé helyező vállalati környezet.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdaságtani/pénzügyi végzettséged
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod
  • Adattárház technológiákkal, módszertanokkal kapcsolatos ismereted
  • 3 év vezetői tapasztalatod
  • Tapasztalattal banki rendszereket illetően
  • ETL eszköz ismerettel (elsősorban ODI, esetleg DataStage),
  • Oracle SQL és PL/SQL ismerettel,
  • Tudod, hogy néz ki egy banki főkönyv vagy kockázatkezelési folyamatok

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13.

Állás azonosító: 1625
Pozíció pontos megnevezése: BI csoportvezető
Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 11-13.
Szakterület: IT/Projektvezetés/Szervezés
Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Nyelvek: Angol (Közép)
Szükséges iskolai végzettség: Felsőfokú
Osszd meg vagy mentsd el kedvenceid közé ezt a karrierlehetőséget: